27. mars 2017

Resultater

Oktober 2018

J16 – 1.plass i J17-serien og KM-tittel i klassen

Senior dame – 1.plass i 3.div og KM-tittel

G12/13 – 2.plass KM-sluttspill

J14 – 1.plass i KM-sluttspill

G16 – 2.plass i KM-sluttspill

G14-7er – 1.plass i KM-sluttspill

G14-11er – 2.plass i KM-sluttspill

 

September 2018

J14 – 1.plass Idrettsheia Cup

J16 – Kvartfinale i NM J16

G12/13 – 1.plass i G13-9er-serien

G14 – 1.plass i G14-7er serien

G14 – 1.plass i G14-11er serien

G16 – 1.plass i G16-11er serien

J14 – 1.plass i J14-7er serien

 

August 2018

G15 – 2.plass Altaturneringa

G13 – 1.plass Altaturneringa

 

Juli 2018

J16 – 3.plass B-sluttspill Gothia Cup

 

Juni 2018

J14 – 2.plass Bardufoss Cup – Lians

J16 – Vinner regional kvalik NM J16

J16 – 3.plass Piteå Summer Games

 

Mai 2018

G14 – 2.plass Funn-Cup

J16 – 1.plass Funn-Cup

 

April 2018

G14-7er – 1.plass BOIF Vinterserie

J17 – 1.plass BOIF Vinterserie

J19 – 1.plass BOIF Vinterserie

 

Mars 2018

J16 – Vinner NM-kvalik Troms

 

Februar 2018

G12/13 – 1.plass Mjølner invitasjonsturnering

 

Oktober 2017

G11/12 – Kretsmester G13-9er

G14 – 2.plass KM

J15 – Kretsmester J17

 

September 2017

G11/12 – 1.plass i G13 9er-serien

G14 – 1.plass i 11er serien

J14 – 2.plass i 7er serien

J14 – 3.plass i 7er serien

J15 –  1.plass i J17-serien

Idrettsheia Cup, 3.plass G14 i G16

 

August 2017

MidNordic Cup, 1.plass J15

Altaturneringa, 2.plass G14

 

Juli 2017

Piteå Summer Games, 1.plass i J15

 

Juni 2017

Bardufoss Cup, 1.plass G11-12 i G14-klassen

 

April 2017

Bardufoss Storhall vinterserie, 1.plass J15 i J17-klassen

Bardufoss Storhall vinterserie, 2.plass G14 11er

Bardufoss Storhall vinterserie, 2.plass G14 7er

 

Mars 2017

Skibsgården Cup, Sortland, 3.plass J19 i dameklassen

Skibsgården Cup, Sortland, 2.plass J14

Skibsgården Cup, Sortland, 1.plass J15 i J16-klassen

 

Februar 2017

Kraft til Idretten Cup, Narvik, 3.plass J19 i dameklassen

Vardens vintercup, Midt-Troms Hallen, 3.plass J14

Vardens vintercup, Midt-Troms Hallen, 2.plass J14

Vardens vintercup, Midt-Troms Hallen, 3.plass G13

Vardens vintercup, Midt-Troms Hallen, 1.plass G11-12 i G13-klassen